SLOVAK AMATEUR RADIO STATION

Niečo málo o mne

Narodil som sa v Trenčíne, v Trnave bývam od svojich štyroch rokov, takže sa považujem za "Trnafčana". Mám dve deti - syna a dcéru.
 
Ham-shack OM2ADPPo strednej škole (SPŠE v Piešťanoch) som pracoval krátky čas v CPJ v oblasti merania a regulácie (tento odbor som vyštudoval), po 2 rokoch vojenskej služby pri rádiostanici R118 (VSSŠ 3. rota Poprad, VÚ 8641 Horažďovice, zameriavacia rota) som pracoval takmer 20 rokov v Podniku racionalizácie riadenia ako technik sálových počítačov (EC 1040). Neskôr som nejaký čas pracoval v AGRISe (nástupca PRR) pri inštaláciách zabezpečovacích zariadení, montáži, oživovaní a predaji PC a počítačového príslušenstva, údržbe softvérového vybavenia. Neskôr som pracoval 6 rokov v Spoločnej zdravotnej poisťovni ako informatik, potom 9 a pol roka v Operačnom stredisku záchrannej zdravotnej služby SR ako technik informačných technológií. Aktuálne si užívam s obrovskou chuťou dôchodok...
 
Z mojich koníčkov mi zaberá najviac času "hranie" sa s počítačom. Vyžadovala si to moja profesia, je to aj nekonečný zdroj zábavy a objavovania (a to vôbec nehrám počítačové hry!).
 
Na conteste... OM2ADP & cigáro Ďalším koníčkom bola práca v záhrade, ale to je už minulosť... Rád by som sa túlal aj po lesoch Malých Karpát, len toho času je akosi čím ďalej, tým menej, takže výlety po horách sa scvrkli na občasné bicyklovanie v okolí Trnavy. Pre ten istý dôvod (nedostatok času) sa oveľa menej ako v minulosti venujem aj rádioamatérskemu športu.
 
Z výletov si prinášam domov okrem zážitkov (... a kliešťov) aj fúru fotiek a obvykle potom strávim kopu času pri editácií a katalogizácií záberov. A pri tejto zábavke mi väčšinou vyhráva moja obľúbená kapela Electric Light Orchestra alebo Gianna Nannini...
 


Komu vlastne slúži Európska únia?
Komu vlastne slúži Európska únia a NR SR?

Ale najlepšia zábava je na tomto videu (zväčša funguje iba v prehliadači Chrome, zapnite si zvuk a titulky):

 

„Do neba sa ide vďaka milosti. Keby sa tam išlo podľa zásluh, dostal by sa tam tvoj pes a nie ty.“ Mark Twain
Trnavský útulok

 
Malým finančným príspevkom pomôžete opusteným psíkom, ktorí skončili v útulku - QR platba
KLIKNITE SEM!

 
powered by dpSOFT (c)2006